KINNISVARAARENDUS

Paarismaja Mündi 15

PAARISMAJA MÜNDI 15

Mündi paarismaja Võrus

Rendi-X

Rendipinnad vastavalt vajadustele. Kujunda ja muuda rendipind lao, müügi, tootmise või teenuse tarbeks.

Rendi-X äripindade rent

BÜROORUUMIDE RENT VILJA 14b

OÜ Selista Ehitus annab rendile Võrus, Vilja 14B ärihoones bürooruumid.
Hoone on valminud 2003. aastal ja asub vahetult ühe Võru peatänava – Vilja tänava ääres. I- korrusel paikneb AS Eesti Post Võru postkontor, II- korrusel paiknevad erinevad bürood.

VÕRUKIVI TEHNOPARK

Võrukivi Tehnopark asub Võrus, Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa 253. kilomeetril, vahetult riigimaantee (Võru ringtee) ääres. Logistiliselt soodne asukoht sobib nii kodumaisele kui ka rahvusvahelisele turule suunatud ettevõttele. Tehnopargi koosseisu kuulub 14 kaasaegsetele nõuetele vastavat tootmis- ja ärimaa kinnistut koos sinna juurde kuuluvate tehnovõrkudega. Uus rajatud tehnoparki läbiv tänavavõrk tagab kinnistutele juurdepääsu nii Võru ringteelt kui ka Võru linnast Kivi tänava kaudu.

PAARISMAJAD MÄNNISALU TEEL

Männisalu tee paarismaja asub Võru vallas, Kose alevikus, looduskaunis kohas mändide keskel. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on bussipeatus, kauplus, kergliiklustee, RMK metsad ja liivarannaga ujumiskohad (Valgjärv, Verijärv), läheduses asuvad ka Kubija valgustatud terviserajad. Juurdepääsu- ja kinnistusisesed teed ning parkimiskohad on asfalteeritud, kinnistule juurdepääs on Vanaraua teelt. Männisalu teele on rajatud tänavavalgustus.

HAANJA SUUSAMAJAD

SUUSAMAJA HAANJA LOODUSPARGIS – 5 KUUD SUUSALUND JA 12 KUUD EKSTREEMSEID ELAMUSI HAANJA LOODUSPARGIS
Selliseks võiks kujuneda sinu, sinu pere, sõprade või kollektiivi nädalalõpud, kui oled tüdinenud linna stressirohkest elust või oled lihtsalt spordi- või matkafanaatik.

Kokku on kavandatud rajada puhkekülla 6 suusamaja, milles igaühes paikneb 2 boksi. Ostjal on võimalik valida erineva ruumilahenduse ja seega ka erinevas suuruses boksi netopinna vahel (vt korruse plaanid ja tehnilised andmed). Puhkeküla paikneb Haanja keskusest 300 meetrit Rõuge suunas Haanja-Kurgjärve-Rõuge tee ääres. Kinnistuga piirneb ka valgustatud kergliiklustee, mis ühendab Haanja küla Kurgjärve spordikompleksiga.