mannisalu_NWY_8084
Paarismaja Männisalu teel
Paarismaja Männisalu teel
Paarismaja Männisalu teel
Paarismaja Männisalu teel
Paarismaja Männisalu teel

Männisalu tee paarismaja asub Võru vallas, Kose alevikus, looduskaunis kohas mändide keskel. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on bussipeatus, kauplus, kergliiklustee, RMK metsad ja liivarannaga ujumiskohad (Valgjärv, Verijärv), läheduses asuvad ka Kubija valgustatud terviserajad ning laste mänguväljak. Juurdepääsu- ja kinnistusisesed teed ning parkimiskohad on asfalteeritud, kinnistule juurdepääs on Vanaraua teelt.
Männisalu teele on rajatud tänavavalgustus.

Männisalu teele ehitatakse kokku kuni 4 loodussõbralikku puitmaja, kus igas majas on 2 korterit. Hetkel on valminud kaks paarismaja (Männisalu tee nr 3 ja 4 ). Edaspidi lähtutakse majade ehitamisel nõudlusest ja nende valmimine on planeeritud 6 kuu jooksul alates broneerimisest.

Puidust majad on looduslähedased, funktsionaalsed ning energiasäästlikud. Ühendatud on eramu ja korteri head omadused. Säilivad nii korteriomaniku mugavused kui ka  eramuomaniku hüved nagu oma terrass, muruplats, grillimise võimalus, lastele liikumis- ja mänguruum, privaatsus, hea teedevõrk linnaga, majade asukoht looduskaunis männimetsas jm.