Kas tahaksid päris oma kodu?

Võrus, Taara linnaosas Võru valla ja linna piiri roheluse keskel asuvas elamurajoonis on valmimas kahe korteriga kodu kahele perele. Krundi pind on 1200 m² ja reljeefilt tasane. Kõrghaljastusest asuvad krundil männid, mida täiendatakse elupuu heki ja põõsas vormidega.

Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on kergliiklustee, bussipeatus, kauplus, Kubija valgustatud terviserajad, Valgjärve supluskoht. Tänavad on asfalteeritud ja rajatud tänavavalgustus.

Ehitatav paarismaja on kahekorruseline, modernse arhitektuuriga, kus on arvestatud sobivust ümbritseva keskkonnaga. Hoone jaguneb kaheks peegelpildis olevaks mahuks, milles on omaette korter. Mahu liigendamiseks on neid omavahel nihutatud, mis tagab hoone parema paigutuse olemasolevate puude ja ilmakaarte suhtes ning loob korteriomanikele suurema privaatsuse. Ühendatud on eramu ja korteri head omadused. Säilivad nii korteriomaniku mugavused (madalad hoolduskulud) kui ka eramuomaniku hüved nagu oma terrass, muruplats, grillimise võimalus, lastele liikumis- ja mänguruum, privaatsus, hea teede võrk linnaga, majade asukoht kõrghaljastuse keskel jm.

Hoone on kahekorruseline ja üldmaht paikneb paralleelselt Mündi tänavaga.
Esimesel korrusel on hoone sissepääs, esik, garderoob, wc, tehniline ruum ja külgnev eluruum, mis on jagatud köögi-, söögitoa- ja kaminaga puhketsooniks.
Hoovipoolses osas on kaminaga saunaruum ja klaasseinaga eraldatud leiliruum. Saunaruumist ja eluruumist on tagatud pääs otse hoone tagaküljel olevale terrassile.
Teisel korrusel paiknevad kolm magamistuba, kabinet, vannituba. Suurema magamistoa juurde kuuluvad veel eraldi garderoob ja tualettruum. Teise korruse hallist on pääs õuepoolsele küljele
projekteeritud rõdule.

Edasta päring

Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega